Scaleguard

 

 

Jeśli posiadasz twardą wodę, dzięki ScaleGuard możesz zaoszczędzić pieniądze.

 

ScaleGuard, stworzony w Wielkiej Brytanii i obecny na tamtejszym rynku od ponad 20 lat, teraz dostępny jest również w Polsce.

Krótko mówiąc, kamień z twardej wody prowadzi do strat energii i pieniędzy. Twarda woda nie tylko przyczynia się do powstawania nieestetycznych osadów oraz uszkodzeń armatury, urządzeń podłączonych do wody, a w szczególności systemów podgrzewania wody, ale również powoduje straty energii kosztujące przeciętne gospodarstwo domowe nawet 400 złotych rocznie.

(Brytyjska organizacja Carbon Trust, doradzająca przedsiębiorstwom i rządom państw w zakresie zmniejszenia emisji CO2, ocenia że każdy 1 mm osadzonego kamienia zwiększa koszt zużycia energii o 7%).

 

Czym jest ScaleGuard? – jest to elektroniczny uzdatniacz wody, który powstrzymuje powstawanie osadu kamiennego i stopniowo usuwa już istniejący kamień.

Jak to działa? – Niewielkie urządzenie zamontowane na głównym przyłączu wody generuje elektronicznie modulowane pole, które powstrzymuje tworzenie twardego osadu z wapnia, przez zmianę jego właściwości fizycznych. Jednocześnie woda nabiera zdolności do usuwania już istniejącego w instalacji osadu. Nie zmieniają się żadne właściwości chemiczne wody.

Czy instalacja urządzenia jest łatwa? – jest to prosta czynność, którą można wykonać samemu w ciągu 20 minut, pod warunkiem że w pobliżu znajduje się gniazdko 230V. Nie jest potrzebna pomoc hydraulika.

Ile to kosztuje? – ScaleGuard kosztuje 499 zł z VAT (cena promocyjna) plus około 30 złotych rocznie za energię elektryczną. Gwarantujemy, że urządzenie będzie spełniać swoją funkcję albo zwracamy pieniądze.

Jaka jest żywotność urządzenia? – ScaleGuard ma gwarancję na 10 lat, ale zaprojektowaliśmy go tak, aby działał przez 20 lat. Urządzenie zostało wyprodukowane w Wielkiej Brytanii.

Oszczędność energii – to jedna z najważniejszych korzyści, która przekłada się na oszczędność pieniędzy, tak jak opisaliśmy to wcześniej.

 

Oferujemy Państwu produkt, który będzie kontrolować twardą wodę, osadzanie się kamienia oraz usunie już istniejący kamień. To wszystko z 10-letnią gwarancją, kosztem użytkowania około 30 złotych rocznie i zwrotem kosztu zakupu dzięki oszczędnościom już w ciągu jednego roku. W Wielkiej Brytanii ScaleGuard posiada rekomendację od ThamesWater – największego dostawcy wody w Wielkiej Brytanii z 14 milionami odbiorców. Też możesz odnieść korzyści dzięki pozbyciu się kamienia z instalacji wodnej w swoim domu.

 

   
       
    Instrukcja obsługi (PDF)  
   

Zapytaj o dostępność

 
       
         
         

 

  W naszej ofercie posiadamy produkty marek  
 
  Logo VADO   Logo Individual by Vado   Logo Booth&Co.   Logo Axces by Vado   Logo Vogue UK   Logo Linea G  
 
  Logo Decor Walther   Logo Bugnatese   Logo BAGNODESIGN London   Logo Besco   Logo Novellini   Logo Kermi  
 
  Logo Scarabeo   Logo Catalano   Logo Domiziani   Logo Hidra   Logo Horganica   Logo Noclaf  
 
  Logo Maarmo   Logo Apavisa   Logo Imola Ceramica   Logo Sorema   Logo BMB Italy   Logo Astro Lighting  
 
  Logo - Laminam   Logo SileStone   Logo Geberit   Logo Green Home Design   Logo Ruben Design   Logo ProDisplay  
 
  Logo - BerryAlloc   Logo - Kaldewei   Nicolazzi logo   Logo Terzo Foco   Logo Artceram