O firmie Maarmo

         
Linea G - Włoskie akcesoria łazienkowe   Linea G  

Maarmo promuje i dostarcza rozwiązania do ogrzewania pomieszczeń, dbając o to by ciepło rozprowadzane było w korzystny dla zdrowia sposób, dochowuje też wierności wartościom takim jak pasja i kreatywność w tworzeniu, które zawsze wyróżniały produkty o włoskim rodowodzie. W trosce o komfort oraz jakość życia klientów firma poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają stosować surowce wtórne w zaawansowanym procesie produkcji, w którym znaczną uwagę przywiązuje się do wzornictwa oraz poszanowania środowiska.

    Linea G
 

Panele grzewcze Maarmo powstają z pyłów marmurowych stanowiących odpad w procesie cięcia naturalnego kamienia. Firma wspiera swoimi działaniami zamknięty obieg materiałów m.in. poprzez odzyskiwanie surowców ze zużytych paneli marmurowych. Produkcja przeprowadzana jest w niskich temperaturach, dzięki czemu pochłania minimalne ilości energii. Panele w całości wytwarzane są we Włoszech wyłącznie z pozyskiwanych lokalnie materiałów co gwarantuje najwyższą jakość.

 
  Linea G  
Noclaf logo    

System grzewczy Maarmo, ze względu na zastosowane materiały, pozwala na szybką akumulację ciepła i dalsze łagodne uwalnianie nagromadzonej energii z wykorzystaniem zjawiska promieniowania podczerwienią. Dzięki temu, podobnie jak w przypadku promieni słonecznych, ciepło przekazywane jest bezpośrednio na użytkowników i równomiernie rozprowadzane we wszystkich kierunkach.

www.maarmo.it     Linea G
Zobacz katalog - Maarmo  

Panele to doskonałe rozwiązanie dla osób ze skłonnością do alergii, gdyż w przeciwieństwie do tradycyjnych grzejników konwekcyjnych, nie sprawiają, że ogrzane powietrze unosi się od podłogi w kierunku sufitu i nie powoduje tym samym unoszenia się kurzu i alergenów.

 

Zerowa emisja w całym okresie użytkowania paneli jest gwarancją dobrego samopoczucia oraz dobrego wpływu na zdrowie.

 
         
Linea G   Linea G   Linea G
         

 

  W naszej ofercie posiadamy produkty marek  
 
  Logo VADO   Logo Individual by Vado   Logo Booth&Co.   Logo Axces by Vado   Logo BAGNODESIGN London   Logo VOGUE UK  
 
  Logo Decor Walther   Logo Linea G   Logo Besco   Logo Novellini   Logo Kermi   Logo Bugnatese  
 
  Logo Scarabeo   Logo Catalano   Logo Domiziani   Logo Hidra   Logo Horganica   Logo Noclaf  
 
  Logo Maarmo   Logo Apavisa   Logo Imola Ceramica   Logo Sorema   Logo BMB Italy   Logo Astro Lighting  
 
  Logo - Laminam   Logo SileStone   Logo Geberit   Logo Green Home Design   Logo Ruben Design   Logo ProDisplay