Salon firmowy

 

Salon firmowy IntuitionBathrooms w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11

 

Łazienka to wyjątkowe miejsce, w którym spędzamy znaczną część swojego czasu. Warto więc zadbać o to, aby była piękna, stylowa i funkcjonalna jednocześnie. Na piękno łazienki duży wpływ ma odpowiednio dobrana armatura łazienkowa. W trosce o zadowolenie naszych Klientów, oferujemy armaturę i akcesoria łazienkowe najwyższej klasy. Na rynku jesteśmy obecni od ponad 10 lat. Posiadane doświadczenie pozwala nam spełniać potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

 

Dbamy o kompleksowe wyposażenie łazienek. Dostarczamy produkty, które są perfekcyjnie wykonane, a do tego wyróżniają się piękną stylistyką i oryginalnym designem. W sumie posiadamy ponad 10 000 pozycji produktowych obejmujących armaturę łazienkową, umywalki, wanny, brodziki, kabiny prysznicowe i meble łazienkowe. Dzięki nam i naszej ofercie spełnicie Państwo marzenia o pięknym wnętrzu i urządzicie swoją łazienkę od A do Z. Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom poczucia bezpieczeństwa, aby wiedzieli, że znajdują się w dobrych rękach. Dokładamy wszelkich starań, aby każdemu Klientowi zapewnić profesjonalną pomoc, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem.

 

Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje elegancka armatura VADO - czołowego brytyjskiego producenta wysokiej klasy baterii i rozwiązań prysznicowych. Jako dystrybutor armatury łazienkowej VADO jesteśmy w stanie zaproponować niezwykle bogatą gamę produktów w atrakcyjnych cenach. U nas znajdziecie także produkty cenionej na rynku marki BAGNODESIGN London. Doskonałym uzupełnieniem oferty naszego sklepu są wspaniałe kabiny, brodziki i akcesoria prysznicowe znanej angielskiej firmy ROMAN Showers. Dla klientów ceniących sobie bezkompromisowy luksus mamy propozycję ręcznie wytwarzanych na indywidualne zamówienie grzejników dekoracyjnych Vogue UK. Wszystkich, którzy poszukują najnowocześniejszych rozwiązań i zaawansowanych technologicznie produktów powinno zainteresować szkło inteligentne o zmiennej przezierności ESG Switchable Privacy Glass.

 

Punkty sprzedaży w całej Polsce

 

Otwieramy się na Klientów z całej Polski. Zapraszamy Państwa do salonu pokazowego w Warszawie, w którym możecie dokładnie obejrzeć wybrane produkty. Zapraszamy również do salonów partnerskich zlokalizowanych na terenie całego kraju. Pełną listę współpracujących sklepów można zobaczyć w zakładce Punkty Sprzedaży.

 

Wejście do salonu z wyposażeniem łazienek IntuitionBathrooms w Warszawie

 

Salon IntuitionBathrooms Meeting Area

 

Salon IntuitionBathrooms ekspozycja

Jesteśmy członkiem Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej

oraz członkiem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

     
Wirtualny spacer po naszym salonie przy ul. Inflanckiej w Warszawie    
     
INFLANCKA 11 LOK. U2 • 00-189 • WARSZAWA
             
Bateria umywalkowa Bagnodesign M-Line w kolorze czarnym   4-otworowa bateria wannowa Vado ZOO-132-C/P i wanna Bagnodesign Corsair Duo   Lustro dekoracyjne i grzejniki Vogue UK   Wieszak stojący na ubrania Bagnodesign
             
Ekspozycja armatury łazienkowej VADO   Przyciski do stelarza podtynkowego WC Bagnodesign   Szczotka toaletowa niklowana Bagnodesign   Armatura łazienkowa Booth&Co.
             

 

  W naszej ofercie posiadamy produkty marek  
 
  Logo VADO   Logo Individual by Vado   Logo Booth&Co.   Logo Axces by Vado   Logo BAGNODESIGN London   Logo VOGUE UK  
 
  Logo Decor Walther   Logo Linea G   Logo Besco   Logo Novellini   Logo Kermi   Logo Bugnatese  
 
  Logo Scarabeo   Logo Catalano   Logo Domiziani   Logo Hidra   Logo Horganica   Logo Noclaf  
 
  Logo Maarmo   Logo Apavisa   Logo Imola Ceramica   Logo Sorema   Logo BMB Italy   Logo Astro Lighting  
 
  Logo - Laminam   Logo SileStone   Logo Geberit   Logo Green Home Design   Logo Ruben Design   Logo ProDisplay