Wydarzenia

VADO Inwestuje w Polsce
Informacja prasowa VADO - 20.05.2019

Firma VADO z przyjemnością informuje, że jej wyłącznym dystrybutorem na polski rynek zostało Intuition Bathrooms.

 

Współpraca VADO oraz Intuition Bathrooms sięga 2008 roku, a jej obecne zacieśnienie ma na celu wzmocnienie obecności produktów marki VADO w niezależnych salonach sprzedaży detalicznej, wśród architektów, projektantów wnętrz oraz przy projektach komercyjnych realizowanych w Polsce.

 

Wsparcie VADO w działaniach Intuition Bathrooms na polskim rynku ma zapewnić między innymi nowy zestaw materiałów promocyjnych obejmujący wydany w kolorze katalog techniczny z pełną ofertą produktową, szczegółową specyfikacją i schematami, a także pełen wnętrzarskich inspiracji katalog konsumencki. Dostępna jest również oddzielna broszura z rozwiązaniami prysznicowymi. Można w niej znaleźć cieszące się największą popularnością gotowe pakiety prysznicowe. Aby ułatwić proces składania zamówień, każdy z zestawów otrzymał dedykowany kod produktowy.

 

Dean Pamphilon, dyrektor sprzedaży w VADO, powiedział: „VADO zawsze starało się budować mocne, oparte na lojalności relacje partnerskie ze swoimi dystrybutorami. Intuition Bathrooms od wielu lat dowodzi swojej lojalności wobec VADO i odegrało zasadniczą rolę w promowaniu marki i budowaniu jej pozycji na polskim rynku. VADO włożyło wiele wysiłku, aby zrozumieć potrzeby Intuition Bathrooms oraz wsłuchać się w oczekiwania polskiego rynku. Zainwestowaliśmy w nowe materiały promocyjne, poprawiliśmy dostępność produktów, stworzyliśmy również nową kolekcję ekspozytorów. Są to działania mające na celu wzmocnienie marki VADO na polskim rynku wyposażenia łazienek.”

 

W związku ze zbliżającą się premierą nowej kolekcji VADO Individual polski dystrybutor Intuition Bathrooms został wybrany, by jako pierwszy na świecie wypromować nowy katalog Individual. Prezentuje on cztery wyjątkowe wykończenia armatury: czerń szczotkowaną, złoto szczotkowane, nikiel szczotkowany i złoto polerowane, wiernie oddając jakość wykonania wszystkich produktów z kolekcji.

 

„Z dużym zaciekawieniem będę obserwował, jak dalece Intuition Bathrooms zdoła wypromować markę VADO w Polsce. Jednocześnie będziemy kontynuować nasze pełne wsparcie, aby wspólnie uzyskać maksymalny wzrost udziałów na polskim rynku” – dodaje Dean Pamphilon.

 

Więcej informacji na temat pełnej oferty VADO można znaleźć na stronie www.vado.com
Tel.: +44 1934 744466, E-mail: sales@vado.com

Informacje w języku polskim dostępne są na stronie dystrybutora marki VADO w Polsce – www.intuitionbathrooms.pl Tel.: +48 22 620 50 50, E-mail: kontakt@intuitionbathrooms.pl

Forum Dobrego Designu 2019
Forum Dobrego Designu 2019, VADO UK SENSORI, VOGUE UK, SOREMA GRACCIOZA

6 grudnia 2018 mieliśmy przyjemność uczestnictwa w VI już odsłonie Forum Dobrego Designu. Na gali finałowej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu Dobry Design 2019. Dziękujemy wszystkim Internautom za oddane głosy na nasze produkty!

AKCJA OSIA
kabiny prysznicowe, Kermi, osia, promocja

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że od 01.09.2019 trwa AKCJA OSIA! W ramach akcji do każdej kabiny OSIA zakupionej w terminie od 01.09.2018 do 31.12.2018 dołączony jest pakiet promocyjny, na który składa się ręcznik oraz ściągaczka do wody! Akcesoria, które pomogą Państwu udoskonalić chwile spędzone w łazience i utrzymać kabinę w czystości. Szczegóły akcji promocyjnej zawartę są w regulaminie.

Konkurs DOBRY DESIGN 2019
Konkurs Dobry Design 2019, VADO UK SENSORI, VOGUE UK, SOREMA GRACCIOZA

Rozpoczęło się głosowanie w konkursie Dobry Design 2019 organizowanym przez magazyn Dobrze Mieszkaj. Mamy zaszczyt uczestniczyć w tegorocznej edycji konkursu. Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w głosowaniu na produkty z oferty Intuition Bathrooms w kategorii PRZESTRZEŃ ŁAZIENKI. Zapraszamy do oddawania głosów na nasze produkty:

- Sensori - sterowane elektronicznie baterie prysznicowe/Vado.

 

Nowe katalogi VADO już dostępne.
Katalogi produktowe VADO na rok 2018

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi katalogami VADO - Consumer Guide oraz Specifications Manual. Pierwszy z katalogów zawiera główne serie produktowe oraz liczne inspirujące fotografie, natomiast w drugim katalogu znajduje się pełna oferta produktowa z opisem i rysunkami technicznymi. Oba katalogi oraz aktualny cennik w wersji PDF dostępne są do pobrania z naszej strony internetowej.

  W naszej ofercie posiadamy produkty marek  
                         
  VADO - Producent najwyższej jakości nowoczesnej armatury łazienkowej i akcesoriów objętych 12-letnią gwarancją.   Individual by Vado     BAGNODESIGN London - Kolekcja luksusowego wyposażenia łazienki obejmującego m.in. armaturę, ceramikę, wanny i akcesoria.   ROMAN Showers - Wiodący angielski producent kabin i brodzików prysznicowych.   VOGUE UK - Ekskluzywne, ręcznie wytwarzane w Anglii grzejniki dekoracyjne.  
                         
  Decor Walther - Bogata kolekcja dizajnerskich akcesoriów łazienkowych.   Astro Lighting - Lampy, kinkiety, oświetlenie do łazienki.     Novellini - Kabiny prysznicowe, brodziki, wanny   Green Home Design - Baterie łazienkowe wykończone naturalnym drewnem w ponad 100 kolorach.   Logo Bugnatese  
                         
    Apavisa - Hiszpański producent najwyższej jakości gresu porcelanowego.   Small Logo Imola Ceramica     SileStone - Producent wysokiej jakości blatów kwarcowych.    
                         
  Laminam - Producent wielkoformatowych płyt ze spieków kwarcowych.   Rearo - Producent okładzin ściennych Selkie Board oraz VersaTile.       Ruben Design - Producent doskonałych systemów hydromasażu, kabin parowych i nastrojowego oświetlenia do łazienki.   Logo Croydex  
                         
  WaterStop - Taśma uszczelniająca do montażu wanien, brodzików i blatów.   ScaleGuard Professional - Elektroniczny uzdatniacz wody.