Wydarzenia

Forum Dobrego Designu 2019
Forum Dobrego Designu 2019, VADO UK SENSORI, VOGUE UK, SOREMA GRACCIOZA

6 grudnia 2018 mieliśmy przyjemność uczestnictwa w VI już odsłonie Forum Dobrego Designu. Na gali finałowej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu Dobry Design 2019. Dziękujemy wszystkim Internautom za oddane głosy na nasze produkty!

AKCJA OSIA
kabiny prysznicowe, Kermi, osia, promocja

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że od 01.09.2019 trwa AKCJA OSIA! W ramach akcji do każdej kabiny OSIA zakupionej w terminie od 01.09.2018 do 31.12.2018 dołączony jest pakiet promocyjny, na który składa się ręcznik oraz ściągaczka do wody! Akcesoria, które pomogą Państwu udoskonalić chwile spędzone w łazience i utrzymać kabinę w czystości. Szczegóły akcji promocyjnej zawartę są w regulaminie.

Konkurs DOBRY DESIGN 2019
Konkurs Dobry Design 2019, VADO UK SENSORI, VOGUE UK, SOREMA GRACCIOZA

Rozpoczęło się głosowanie w konkursie Dobry Design 2019 organizowanym przez magazyn Dobrze Mieszkaj. Mamy zaszczyt uczestniczyć w tegorocznej edycji konkursu. Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w głosowaniu na produkty z oferty Intuition Bathrooms w kategorii PRZESTRZEŃ ŁAZIENKI. Zapraszamy do oddawania głosów na nasze produkty:

- Sensori - sterowane elektronicznie baterie prysznicowe/Vado.

 

Nowe katalogi VADO już dostępne.
Katalogi produktowe VADO na rok 2018

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi katalogami VADO - Consumer Guide oraz Specifications Manual. Pierwszy z katalogów zawiera główne serie produktowe oraz liczne inspirujące fotografie, natomiast w drugim katalogu znajduje się pełna oferta produktowa z opisem i rysunkami technicznymi. Oba katalogi oraz aktualny cennik w wersji PDF dostępne są do pobrania z naszej strony internetowej.

OMIKA - Nowa kolekcja już w sprzedaży!
OMIKA - Najnowsza kolekcja baterii łazienkowych w ofercie VADO, projekt Jo Love

Zaprojektowana przez brytyjską architektkę Jo Love, we współpracy z VADO, kolekcja Omika jest już dostępna w sprzedaży. Minimalistyczna bryła baterii zdobiona geometrycznymi wzorami prezentuje się niezwykle elegancko. Kolekcja obejmuje baterie umywalkowe, wannowe, podtynkowe baterie termostatyczne, a także dedykowane serii akcesoria i rozwiązania prysznicowe.

  W naszej ofercie posiadamy produkty marek  
                         
  VADO - Producent najwyższej jakości nowoczesnej armatury łazienkowej i akcesoriów objętych 12-letnią gwarancją.   BAGNODESIGN London - Kolekcja luksusowego wyposażenia łazienki obejmującego m.in. armaturę, ceramikę, wanny i akcesoria.   ROMAN Showers - Wiodący angielski producent kabin i brodzików prysznicowych.   VOGUE UK - Ekskluzywne, ręcznie wytwarzane w Anglii grzejniki dekoracyjne.   Decor Walther - Bogata kolekcja dizajnerskich akcesoriów łazienkowych.   Astro Lighting - Lampy, kinkiety, oświetlenie do łazienki.  
                         
      Green Home Design - Baterie łazienkowe wykończone naturalnym drewnem w ponad 100 kolorach.     Apavisa - Hiszpański producent najwyższej jakości gresu porcelanowego.   Small Logo Imola Ceramica  
                         
  Laminam - Producent wielkoformatowych płyt ze spieków kwarcowych.   SileStone - Producent wysokiej jakości blatów kwarcowych.     Rearo - Producent okładzin ściennych Selkie Board oraz VersaTile.      
                         
  Ruben Design - Producent doskonałych systemów hydromasażu, kabin parowych i nastrojowego oświetlenia do łazienki.   Logo Croydex   WaterStop - Taśma uszczelniająca do montażu wanien, brodzików i blatów.   ScaleGuard Professional - Elektroniczny uzdatniacz wody.