Decor Walther

         
Akcesoria łazienkowe Decor Walther z kolekcji Club   Akcesoria łazienkowe Decor Walther z kolekcji Rocks  

Decor Walther od ponad czterech dekad jest synonimem wysokiej jakości wyposażenia łazienek, takiego jak lampy, lustra i akcesoria. Wszystko zaczęło się w 1973 roku od małego specjalistycznego sklepu założonego przez Haralda Walthera we Frankfurcie nad Menem. Obecnie Decor Walther jest liderem w swojej branży, sięgającym daleko poza granice Niemiec. Filozofię firmy, która sprawia, że jej produkty są tak wyjątkowe na rynku międzynarodowym, można opisać sloganem Dyskretny luksus.

    Akcesoria łazienkowe Decor Walther z kolekcji Black Stone
 

Ponadczasowe piękno działa relaksująco, nigdy się nie nudzi. Jest to idealne rozwiązanie do łazienki, w której oczekujemy relaksu w przyjemnym otoczeniu. Drugim wymiarem naszych produktów jest ich wysoka jakość i trwałość. Do opracowywania i wytwarzania naszych nowych pomysłów na produkty wybieramy najlepszych ekspertów z każdej dziedziny, w zależności od materiału, czy to metalu, szkła, porcelany czy drewna.

 
  Akcesoria łazienkowe Decor Walther z kolekcji Club  
Logo Decor Walther    

Indywidualne podejście do procesów produkcyjnych znajduje odzwierciedlenie w jakości produktów. Na przykład nasze wyroby metalowe są wykonane głównie z mosiądzu. Są lutowane, polerowane, cynkowane i montowane ręcznie. Różnicę robią ledwo widoczne odchylenia charakterystyczne dla indywidualnego rzemiosła. Są naszym dyskretnym znakiem firmowym. Styl, który nie kończy się na samym produkcie. Filozofia naszej firmy osiąga perfekcję tylko dzięki współpracy z wyselekcjonowanymi partnerami biznesowymi.

www.decor-walther.com     Akcesoria łazienkowe Decor Walther z kolekcji Rocks
Zobacz katalogi - Decor Walther  

Wybrani sprzedawcy detaliczni, wykonawcy łazienek i wyposażenia oraz architekci przenoszą ideę dyskretnego luksusu do łazienek swoich wymagających klientów na całym świecie. Dziękujemy za to naszym partnerom. Dziękujemy również za opinie i cenne spostrzeżenia, które inspirują i motywują nas raz po raz. Często to właśnie myśli i pomysły z perspektywy naszych partnerów pomagają uczynić nasze produkty i oferty jeszcze lepszymi i piękniejszymi.

 
         
Akcesoria łazienkowe Decor Walther z kolekcji Club   Akcesoria łazienkowe Decor Walther z kolekcji Rocks   Akcesoria łazienkowe Decor Walther z kolekcji Kristall
         

 

  W naszej ofercie posiadamy produkty marek  
 
  Logo VADO   Logo Individual by Vado   Logo Booth&Co.   Logo Axces by Vado   Logo Vogue UK   Logo Linea G  
 
  Logo Decor Walther   Logo Bugnatese   Logo BAGNODESIGN London   Logo Besco   Logo Novellini   Logo Kermi  
 
  Logo Scarabeo   Logo Catalano   Logo Domiziani   Logo Hidra   Logo Horganica   Logo Noclaf  
 
  Logo Maarmo   Logo Apavisa   Logo Imola Ceramica   Logo Sorema   Logo BMB Italy   Logo Astro Lighting  
 
  Logo - Laminam   Logo SileStone   Logo Geberit   Logo Green Home Design   Logo Ruben Design   Logo ProDisplay  
 
  Logo - BerryAlloc   Logo - Kaldewei   Nicolazzi logo   Logo Terzo Foco   Logo Artceram