Intuition Bathrooms

         
   

IntuitionBathrooms od ponad 10 lat pełni rolę dystrybutora brytyjskiego producenta armatury łazienkowej VADO oraz należących do niego marek: Individual, Axces by Vado oraz Booth&Co. Szeroki wachlarz produktów obejmuje rozbudowane kolekcje armatury dostępnej w stylistyce nowoczesnej oraz tradycyjnej, od rozwiązań budżetowych po luksusowe, wykończone klasyczną powłoką chromową jak również powłokami kolorowymi wykonanymi w najnowocześniejszej i trwałej technologii PVD.

   
 

W celu zaoferowania kompleksowej obsługi zarówno klientów prywatnych, jak i projektów komercyjnych IntuitionBathrooms dodało do swojej oferty produkty czołowych marek europejskich, które dostarczają nowoczesne, trwałe i stylowe rozwiązania z każdej kategorii wyposażenia łazienek oraz pomieszczeń sanitarnych. Nieustannie poszukujemy produktów innowacyjnych, ale również odważnych, które wychodzą naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rynku i oddają lub wręcz wyznaczają obowiązujące trendy.

 
   

Doświadczony zespół IntuitionBathrooms jest do Państwa dyspozycji i chętnie udzieli informacji na temat oferowanych produktów, jak również zapewni wsparcie w zakresie specyfikacji projektowej. Architektów i projektantów wnętrz zachęcamy do nawiązania współpracy (po więcej informacji zapraszamy na dedykowaną stronę). Wszystkich zainteresowanych zachęcamy też do odwiedzenia naszego Salonu firmowego przy ul. Inflanckiej 11 w Warszawie oraz do aktywnego korzystania z naszej strony internetowej, którą staramy się uczynić funkcjonalną bazą informacji o wyposażeniu łazienek.

   

Obok armatury łazienkowej VADO, oferta dystrybucyjna IntuitionBathrooms obejmuje również brytyjskiego producenta grzejników dekoracyjnych VOGUE UK. Firma ta wytwarza swoje produkty metodami rzemieślniczymi na indywidualne zamówienie każdego klienta. Stwarza to unikalną możliwość wykonania grzejnika na podstawie własnego projektu w oparciu o przykładowe wersje katalogowe dostępne w jednym z wielu wykończeń metalicznych lub kolorów z palety RAL.

   
 

Pośród przeszło 30 dostawców wyposażenia łazienek znajdują się producenci posiadający już ugruntowaną pozycję rynkową, jak też firmy mniejsze, często rodzinne biznesy, które postawiły na wąską specjalizację, dzięki której mogą oferować produkty unikalne pod względem wzornictwa oraz stosowanych materiałów i technologii. Każdemu klientowi oferujemy pomoc w wyłuskaniu rozwiązań, które najlepiej będą odpowiadały jego indywidualnym potrzebom.

 
   

 

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń:

kontakt@intuitionbathrooms.pl

Tel.: +48 22 620 50 50

 

Nasza broszura informacyjna (PDF)

   
         

 

  W naszej ofercie posiadamy produkty marek  
 
  Logo VADO   Logo Individual by Vado   Logo Booth&Co.   Logo Axces by Vado   Logo Vogue UK   Logo Linea G  
 
  Logo Decor Walther   Logo Bugnatese   Logo BAGNODESIGN London   Logo Besco   Logo Novellini   Logo Kermi  
 
  Logo Scarabeo   Logo Catalano   Logo Domiziani   Logo Hidra   Logo Horganica   Logo Noclaf  
 
  Logo Maarmo   Logo Apavisa   Logo Imola Ceramica   Logo Sorema   Logo BMB Italy   Logo Astro Lighting  
 
  Logo - Laminam   Logo SileStone   Logo Geberit   Logo Green Home Design   Logo Ruben Design   Logo ProDisplay  
 
  Logo - BerryAlloc   Logo - Kaldewei   Nicolazzi logo   Logo Terzo Foco   Logo Artceram