Wydarzenia

Zapraszamy do poznania tegorocznych nowości w ofercie VADO
Knurled Accents - Nowość od VADO

Knurled Accents /wym. nurld æksents/ - cztery nowe produky w czterech wykończeniach kolorystycznych.

 

Bazując na wzorach z kolekcji Origins producent stworzył nową jakość. Radełkowany akcent pojawia się na bateriach w chromie oraz matowych kolorach z kolekcji Individual: złocie, czerni i niklu. Dekoracyjne powłoki na bateriach współgrają z wieloma stylami we wnętrzach i subtelnie nadadzą przestrzeni klasy i prestiżu.

 

Tegoroczne nowości świetnie sprawdzą się w różnorodnych projektach. Najwyższa jakość poświadczona wydłużoną 15-letnia gwarancją producenta pozwoli cieszyć się wybitnym brytyjskim designem: zarówno na małych i większych inwestycjach. Ponadczasowe wzory w subtelnych wykończeniach pozwolą urządzić nowoczesną łazienkę dostosowaną do najwyższych oczekiwań dzisiejszego klienta.

Nowości produktowe w kolekcjach Origins i Omika od VADO
Nowości produktowe w kolekcjach Origins i Omika od VADO

Bezpretensjonalna i efektowna - odświeżona bateria z kolekcji Origins ORI-209S/A-CP w naturalny sposób łączy wytworną, smukłą wylewkę z subtelną rozetą, wspaniale wpisując się tym samym w nowoczesny trend minimalizmu.

 

Nowa bateria umywalkowa OMI-200/SB-CP z kolekcji Omika to stylowy wybór do większych umywalek. Geometryczny wzór autorstwa projektantki Jo Love, będący znakiem rozpoznawczym całej kolekcji, został owinięty wokół dźwigni uchwytu.

 

Bateria umywalkowa w wersji slim - OMI-300/SB-CP stanowi jednocześnie uzupełnienie kolekcji Omika zgodnie z cieszącą się coraz większą popularnością modą na minimalizm. Faktura złożona z geometrycznych kształtów umieszczona została na uchwycie, ponad korpusem baterii.

 

VADO wydłuża gwarancję na produkty chromowane z 12 do 15 lat
VADO wydłuża gwarancję na produkty chromowane z 12 do 15 lat

Od 16 grudnia 2019 roku zaczęły obowiązywać nowe warunki gwarancji VADO na produkty chromowane oraz ze stali nierdzewnej. Zamiast dotychczasowego 12-letniego okresu gwarancji wprowadzony został okres 15-letni. Tym samym ujednolicone zostały warunki gwarancji dla większości produktów oferowanych pod marką VADO, INDIVIDUAL by Vado oraz BOOTH&Co.

 

Szczegółowe warunki gwarancji można zobaczyć tutaj.

AXCES by Vado to nowa budżetowa marka w ofercie brytyjskiego producenta
AXCES by Vado to nowa budżetowa marka w ofercie brytyjskiego producenta

Najnowsza kolekcja armatury celuje w średnią półkę cenową, dzięki czemu dostępna jest dla szerszej grupy klientów. Design poszczególnych linii produktowych został stworzony by sprostać wysokim standardom użytkowania. Produkty odznaczają się pięknym wyglądem i funkcjonalnością. W katalogu można znaleźć baterie łazienkowe, kuchenne oraz akcesoria.

Wszystkie baterie Axces by Vado wykonane zostały z mosiądzu i posiadają wysokiej jakości powłokę chromowaną, zapewniającą doskonały wygląd produktu przez długie lata. Produkty AXCES by Vado objęte zostały 10-letnią gwarancją producenta.

Całą ofertę AXCES by VADO można obejrzeć tutaj.

VADO wprowadza do oferty kolekcję armatury retro pod marką BOOTH&Co.
VADO wprowadza do oferty kolekcję armatury retro pod marką BOOTH&Co.

Wraz z nową marką produktów BOOTH&Co., VADO wprowadza do oferty kolekcję Axbridge. Jest to seria baterii łazienkowych, rozwiązań prysznicowych oraz akcesoriów w stylu retro. Baterie dostępne są z dwoma rodzajami uchwytów: krzyżykowym (Axbridge Cross) oraz dźwigniowym (Axbridge Lever). Ponadto, cała kolekcja Axbridge dostępna jest z dwiema powłokami dekoracyjnymi do wyboru: chrom oraz nikiel polerowany. Powłoka niklowana wykonana jest w nowoczesnej technologii PVD. Produkty BOOTH&Co. objęte zostały 15-letnią gwarancją producenta.

 

Całą kolekcję Axbridge można obejrzeć tutaj.

 
  W naszej ofercie posiadamy produkty marek