O firmie Maarmo

         
Kamienne grzejniki dekoracyjne Maarmo   Kamienne grzejniki dekoracyjne Maarmo  

Maarmo promuje i dostarcza rozwiązania do ogrzewania pomieszczeń, dbając o to by ciepło rozprowadzane było w korzystny dla zdrowia sposób, dochowuje też wierności wartościom takim jak pasja i kreatywność w tworzeniu, które zawsze wyróżniały produkty o włoskim rodowodzie. W trosce o komfort oraz jakość życia klientów firma poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają stosować surowce wtórne w zaawansowanym procesie produkcji, w którym znaczną uwagę przywiązuje się do wzornictwa oraz poszanowania środowiska.

    Kamienne grzejniki dekoracyjne Maarmo
 

Panele grzewcze Maarmo powstają z pyłów marmurowych stanowiących odpad w procesie cięcia naturalnego kamienia. Firma wspiera swoimi działaniami zamknięty obieg materiałów m.in. poprzez odzyskiwanie surowców ze zużytych paneli marmurowych. Produkcja przeprowadzana jest w niskich temperaturach, dzięki czemu pochłania minimalne ilości energii. Panele w całości wytwarzane są we Włoszech wyłącznie z pozyskiwanych lokalnie materiałów co gwarantuje najwyższą jakość.

 
  Kamienne grzejniki dekoracyjne Maarmo  
Maarmo Logo    

System grzewczy Maarmo, ze względu na zastosowane materiały, pozwala na szybką akumulację ciepła i dalsze łagodne uwalnianie nagromadzonej energii z wykorzystaniem zjawiska promieniowania podczerwienią. Dzięki temu, podobnie jak w przypadku promieni słonecznych, ciepło przekazywane jest bezpośrednio na użytkowników i równomiernie rozprowadzane we wszystkich kierunkach.

www.maarmo.it     Kamienne grzejniki dekoracyjne Maarmo
Zobacz katalog - Maarmo  

Panele to doskonałe rozwiązanie dla osób ze skłonnością do alergii, gdyż w przeciwieństwie do tradycyjnych grzejników konwekcyjnych, nie sprawiają, że ogrzane powietrze unosi się od podłogi w kierunku sufitu i nie powoduje tym samym unoszenia się kurzu i alergenów.

 

Zerowa emisja w całym okresie użytkowania paneli jest gwarancją dobrego samopoczucia oraz dobrego wpływu na zdrowie.

 
         
Kamienne grzejniki dekoracyjne Maarmo   Kamienne grzejniki dekoracyjne Maarmo   Kamienne grzejniki dekoracyjne Maarmo
         

 

 
  W naszej ofercie posiadamy produkty marek