O firmie Bugnatese

         
Bugnatese - Włoska armatura łazienkowa   Bugnatese - Kolekcja Simple  

Historia firmy Bugnatese sięga 1950 roku i od chwili powstania po dzisiejszy dzień pozostaje pod kontrolą rodziny Marietta. Wytwarzane we Włoszech produkty są kojarzone prze klientów firmy z silną tradycją oraz wysoką jakością. Za każdym dniem pracy w firmie Bugnatese kryje się pasja, chęć wprowadzania innowacji, dążenie do ciągłego rozwoju, a także przeciwstawianie się pokusie chodzenia na skróty.

    Bugnatese - Kolekcja Simple
 

Zarówno właściciele dużych hurtowni jak i niewielkich showroomów mają świadomość, że priorytetem dla rodziny Marietta przy projektowaniu armatury łazienkowej i kuchennej jest design i dbałość o najdrobniejsze szczegóły przy jednoczesnym sprostaniu współczesnym gustom klientów.

 
  Bugnatese  
Bugnatese logo    

Spośród wielu przemian, którym może poddać się firma, aby zwiększyć swoją konkurencyjność i nadążyć za zmianami rynku firma Bugnatese wybrała tę najmądrzejszą. Skupiła się na innowacjach i designie. Kierowana przez spadkobierców założyciela, firma podjęła nowe wyzwanie o fundamentalnym znaczeniu – wkroczyła na rynek międzynarodowy. W rezultacie wysoka jakość włoskich produktów dotarła w różne zakątki świata.

www.bugnatese.com     Bugnatese

Zobacz katalog - BUGNATESE

 

Aktualnie firma Bugnatese jest obecna na rynku z katalogiem, który zawiera 650 baterii podzielonych na 29 kolekcji i dodatkowo 140 produktów z kategorii wellness. Wszystkie te produkty dostępne są w wielu stylach i wersjach wykończeń dekoracyjnych.

 
         
Bugnatese   Bugnatese - Akcesoria   Bugnatese
         

 

 
  W naszej ofercie posiadamy produkty marek