Pro Display

         
   

Wyobraź sobie całkowitą kontrolę nad prywatnością za pomocą jednego włącznika! Szkło inteligentne (Intelligent Glass) zawiera warstwę złożoną z ciekłych kryształów, która po włączeniu zmienia się z mlecznej na przezroczystą. Ta innowacyjna technologia, która sprawdzi się w zastosowaniach komercyjnych i prywatnych, dostępna jest również jako folia do umieszczenia na istniejących powierzchniach szklanych. W trybie mlecznym szkło inteligentne może stać się ekranem HD do tylnej projekcji.

       
 

Łatwy w instalacji zestaw do przekształcenia telewizora w lustro. Dostępna jest wersja w ramie lub bezramowa, dzięki czemu idealnie wpasuje się w każde wnętrze urządzone w stylu nowoczesnym lub tradycyjnym.

 

Nakładka lustrzana może być stosowana na dowolnym telewizorze LCD oraz LED z możliwością usunięcia lub zamocowania na stałe.

 
         

 

   

Ekrany do tylnej projekcji Pro Display oferują bezkonkurencyjną jasność, kontrast oraz kąty widzenia czyniąc produkt numerem jeden na rynku.

 

W tym rozwiązaniu projektor umieszczony jest za ekranem, a uzyskiwany obraz jest nawet 10 razy jaśniejszy niż w przypadku konwencjonalnych ekranów projekcyjnych, nawet w bardzo jasnych pomieszczeniach.

         
   

intouch Pro Display to nowa jakość w dziedzinie ekranów wielodotykowych. Oferta obejmuje gotowe rozwiązania do zastosowań profesjonalnych; panele dotykowe pracujące w podczerwieni; pojemnościowe folie dotykowe; oraz panele dotykowe ze szkła.

Monitory dotykowe intouch stanowią doskonałe narzędzie na potrzeby edukacji, a także do prowadzenia prezentacji.

 

 

  W naszej ofercie posiadamy produkty marek  
 
  Logo VADO   Logo Individual by Vado   Logo Booth&Co.   Logo Axces by Vado   Logo Vogue UK   Logo Linea G  
 
  Logo Decor Walther   Logo Bugnatese   Logo BAGNODESIGN London   Logo Besco   Logo Novellini   Logo Kermi  
 
  Logo Scarabeo   Logo Catalano   Logo Domiziani   Logo Hidra   Logo Horganica   Logo Noclaf  
 
  Logo Maarmo   Logo Apavisa   Logo Imola Ceramica   Logo Sorema   Logo BMB Italy   Logo Astro Lighting  
 
  Logo - Laminam   Logo SileStone   Logo Geberit   Logo Green Home Design   Logo Ruben Design   Logo ProDisplay  
 
  Logo - BerryAlloc   Logo - Kaldewei   Nicolazzi logo   Logo Terzo Foco   Logo Artceram