O firmie Artceram

         
Armatura łazienkowa Nicolazzi w złotym kolorze   Armatura łazienkowa Nicolazzi z kolekcji Teide  

Artceram swoje podejście biznesowe opiera na koncepcji „Made in Italy”, odpowiedzialności społecznej, dbałości o szczegóły i szacunku dla relacji z partnerami. Są to także podstawowe wartości strategii produkcyjnej i polityki rozwoju firmy. Udoskonalone linie produkcyjne, godziny pracy dostosowane tak, aby poprawić jakości życia pracowników, zastosowanie nanotechnologii i niezwykle czystych surowców oszczędzających wodę to czynniki prowadzące do wytwarzania produktów wysokiej jakości.

    Armatura łazienkowa Nicolazzi z kolekcji Arena
 

Rozwój technologii, elegancja i wzornictwo oraz szacunek dla pracy ręcznej charakteryzują produkty Artceram, które wyznaczają branżowe trendy.

 
  Baterie kuchenne Nicolazzi  
Logo Nicolazzi    

Oferta produktowa Artceram obejmuje przede wszystkim ceramikę sanitarną - umywalki i miski WC, ale również kolekcję brodzików prysznicowych, wanny wolnostojące i akcesoria łazienkowe. Ceramika dostępna jest w klasycznych barwach - białej i czarnej, a wybrane produkty można zamówić również w jednym z kilkunastu wariantów kolorowych.

www.artceram.it     Armatura łazienkowa Nicolazzi
Zobacz katalog - Artceram  

Artceram wierzy, że współczesna firma musi ponosić odpowiedzialność społeczną wobec terytorium i społeczności. Komunikacja jednokierunkowa już nie działa, więc głównym celem firmy jest tworzenie bezpośrednich i empatycznych relacji z każdym, kto wchodzi w jej świat.

 
         
Armatura łazienkowa Nicolazzi z kolekcji Arena w kolorze czarny matowy   Armatura łazienkowa Nicolazzi z kolekcji Arena   Armatura łazienkowa Nicolazzi
         

 

 
  W naszej ofercie posiadamy produkty marek