O firmie VADO

         
Włoskie ręcznie dekorowane umywalki Terzo Foco   Włoskie ręcznie dekorowane umywalki ceramiczne Terzo Foco  

VADO jest wiodącym brytyjskim producentem najwyższej jakości baterii i akcesoriów łazienkowych oraz rozwiązań prysznicowych, które eksportowane są na rynki całego świata.

 

Przez okres ponad 30 lat obecności w branży armatury łazienkowej, VADO może poszczycić się reputacją firmy, która wyprzedza oczekiwania klientów oraz stale wprowadzania innowacje, które podnoszą funkcjonalność i niezawodność oferowanych produktów.

    Dekorowane umywalki ceramiczne Terzofoco
 

Od początku założenia firmy w 1988 roku, VADO nieustannie rozwija się projektując i tworząc wysokiej jakości armaturę łazienkową na rynek Wielkiej Brytanii oraz na rynki zagraniczne. Firma, której główna siedziba znajduje się w angielskiej miejscowości Cheddar, stale umacnia swoją pozycję na rynku międzynarodowym, oferując produkty w ponad 60 krajach na sześciu kontynentach. Od 2013 roku VADO należy do notowanej na londyńskiej giełdzie grupy Norcros plc.

 
  Dekorowane umywalki ceramiczne Terzofoco  
Logo VADO    

W 2012 roku VADO zostało uhonorowane nagrodą “Queen’s award for Enterprise in International Trade”. Przyznawana w imieniu królowej Wielkiej Brytanii nagroda została ustanowiona w 1965 roku i uznawana jest za najbardziej prestiżową nagrodę, jaką może otrzymać przedsiębiorstwo. VADO zdobyło to wyróżnienie w uznaniu nieustającego rozwoju i wzrostu sprzedaży na rynkach eksportowych, osiągniętych m.in. dzięki wysokiej jakości i innowacyjności produktów.

www.vado.com     Dekorowane umywalki ceramiczne Terzofoco
Logo - Individual, Booth&Co., Axces  

Główna oferta to nowoczesne, minimalistyczne baterie i akcesoria z chromowaną powłoką dekoracyjną sygnowane marką VADO. Pod marką INDIVIDUAL by Vado dostępne są baterie w modnych kolorach czerni, złota i niklu, które uzyskiwane są w nowoczesnej technologii PVD. Armatura w stylu retro stworzona została pod marką BOOTH&Co. a rozwiązania budżetowe oferuje marka AXCES by Vado. Potwierdzeniem najwyższej jakości jest objęcie większości produktów aż 15-letnią gwarancją (zobacz warunki gwarancji).

 
         
Dekorowane umywalki ceramiczne Terzofoco   Dekorowane umywalki ceramiczne Terzofoco   Dekorowane umywalki ceramiczne Terzofoco
         

 

 
  W naszej ofercie posiadamy produkty marek