O firmie VADO

         
Włoskie ręcznie dekorowane umywalki Terzo Foco   Włoskie ręcznie dekorowane umywalki ceramiczne Terzo Foco  

VADO jest wiodącym brytyjskim producentem najwyższej jakości baterii i akcesoriów łazienkowych oraz rozwiązań prysznicowych, które eksportowane są na rynki całego świata.

 

Przez okres ponad 30 lat obecności w branży armatury łazienkowej, VADO może poszczycić się reputacją firmy, która wyprzedza oczekiwania klientów oraz stale wprowadzania innowacje, które podnoszą funkcjonalność i niezawodność oferowanych produktów.

    Dekorowane umywalki ceramiczne Terzofoco
 

Od początku założenia firmy w 1988 roku, VADO nieustannie rozwija się projektując i tworząc wysokiej jakości armaturę łazienkową na rynek Wielkiej Brytanii oraz na rynki zagraniczne. Firma, której główna siedziba znajduje się w angielskiej miejscowości Cheddar, stale umacnia swoją pozycję na rynku międzynarodowym, oferując produkty w ponad 60 krajach na sześciu kontynentach. Od 2013 roku VADO należy do notowanej na londyńskiej giełdzie grupy Norcros plc.

 
  Dekorowane umywalki ceramiczne Terzofoco  
Logo VADO    

W 2012 roku VADO zostało uhonorowane nagrodą “Queen’s award for Enterprise in International Trade”. Przyznawana w imieniu królowej Wielkiej Brytanii nagroda została ustanowiona w 1965 roku i uznawana jest za najbardziej prestiżową nagrodę, jaką może otrzymać przedsiębiorstwo. VADO zdobyło to wyróżnienie w uznaniu nieustającego rozwoju i wzrostu sprzedaży na rynkach eksportowych, osiągniętych m.in. dzięki wysokiej jakości i innowacyjności produktów.

www.vado.com     Dekorowane umywalki ceramiczne Terzofoco
Logo - Individual, Booth&Co., Axces  

Główna oferta to nowoczesne, minimalistyczne baterie i akcesoria z chromowaną powłoką dekoracyjną sygnowane marką VADO. Pod marką INDIVIDUAL by Vado dostępne są baterie w modnych kolorach czerni, złota i niklu, które uzyskiwane są w nowoczesnej technologii PVD. Armatura w stylu retro stworzona została pod marką BOOTH&Co. a rozwiązania budżetowe oferuje marka AXCES by Vado. Potwierdzeniem najwyższej jakości jest objęcie większości produktów aż 15-letnią gwarancją (zobacz warunki gwarancji).

 
         
Dekorowane umywalki ceramiczne Terzofoco   Dekorowane umywalki ceramiczne Terzofoco   Dekorowane umywalki ceramiczne Terzofoco
         

 

  W naszej ofercie posiadamy produkty marek  
 
  Logo VADO   Logo Individual by Vado   Logo Booth&Co.   Logo Axces by Vado   Logo Vogue UK   Logo Linea G  
 
  Logo Decor Walther   Logo Bugnatese   Logo BAGNODESIGN London   Logo Besco   Logo Novellini   Logo Kermi  
 
  Logo Scarabeo   Logo Catalano   Logo Domiziani   Logo Hidra   Logo Horganica   Logo Noclaf  
 
  Logo Maarmo   Logo Apavisa   Logo Imola Ceramica   Logo Sorema   Logo BMB Italy   Logo Astro Lighting  
 
  Logo - Laminam   Logo SileStone   Logo Geberit   Logo Green Home Design   Logo Ruben Design   Logo ProDisplay  
 
  Logo - BerryAlloc   Logo - Kaldewei   Nicolazzi logo   Logo Terzo Foco   Logo Artceram